loading
contentfoto

"Jedna z cest k perfektnímu zdraví je radovat se z radosti druhých"

Vítejte na webu perfektní zdraví. Jmenuji se Dagmar Varhaníková a jsem certifikovanou instruktorkou Perfect Health-Ayurvedic Lifestyle prestižního institutu Chopra Center for WellBeing  California, jehož zakladatelem je celosvětově uznávaný Deepak Chopra, americký lékař a populární autor mnoha knih o celostní medicíně a osobním rozvoji.

Celý svůj život žiji se záměrem rozdávat druhým radost, pohodu, dobrou náladu, smích, humor a lásku. Jsem přesvědčená, že právě tyto vlastnosti jsou základem pro perfektní zdraví. Jak se asi cítí buňky v našem těle, když se k nim dostávají tyto pocity? Zcela jistě skvěle a přesně to je náš přirozený stav, ve kterém se nám žije pohodově a zdravě. Na druhou stranu, opačné pocity jako je zlost, stres, frustrace, špatná nálada, vážnost a nenávist jsou známkou nerovnováhy v našem životě a mohou se začít projevovat v těle a také na duši, jako dobře známé onemocnění, vysoký krevní tlak, vysoký cholesterol, cukrovka, deprese, úzkosti, nespavost atd.

Nerovnováha také silně ovlivňuje naše vztahy, které mohou být toxické, komplikované, zlostné, nepřátelské a disharmonické. Pro pohodový život je potřeba vrátit se zpět do naší přirozené rovnováhy, zpět do šťastného bytí.

Velice ráda vám pomohu na vaší cestě za perfektním zdravím.

 

Tento web používá ke správné činnosti cookies. Rozumím
Facebook Instagram
© 2021 Dagmar Varhaníková | Powered by: Nette | Foxmart  Foxmart web 1.3.0
Question